درباره سایت نی نی

هیچ چی : دغدغه های من آخر کار دستم داد

پدر و مادر بودن مهمترین شغلی است که می توان داشت. طول مدت این شغل می تواند به درازای عمر باشد . لازم نیست که همیشه هم چیز را بدانید. درواقع کودکان و والدین از یک دیگر می آموزند. هرچه بیشتر کودکان را درک کنیم ، بیشتر هم می توانیم به رشد و نموشان کمک کنیم.

این سایت قرار است مطالب و خدمات متفاوت و جدیدی در زمینه کودک ارائه دهد، برخی از سرویس های سایت که الان آماده استفاده می باشد :

  • بازیهای کودکانه (آموزش از طریق بازی)
  • خبرنامه رویدادهای کودک
  • مجله کودک

 

 

خبرنامه رویدادهای کودک

شما مادر و پدر عزیز برای داشتن آخر هفته خوب همراه با کودکتان و همچنین داشتن گزینه های بیشتر موقع انتخاب برای کودک دلبندتان می توانید در سرویس کاملا رایگان ما با نام “خبرنامه رویدادهای کودک” عضو شوید تا ما لیست عالی از رویدادهای مناسب را برای شما ارسال کنیم.

 

شما یکبار ثبت نام می کنید
ما هر هفته یک یا دو بار رویدادهای مناسب برای شما با کودکتان را برایتان ایمیل می کنیم.

 

برای فعالان حوزه کودک

تیم ما خدمات اطلاع رسانی در زمینه رویدادهای مرتبط با حوزه کودک را برای والدین ارائه می نماید. فعالیت ما شامل برگزاری رویداد و یا هماهنگی برای ارائه تخفیف نیست بلکه رویدادها و تخفیف هایی که مراکز مرتبط با کودک مانند شهربازی ها، خانه های بازی، مهدهای کودک، آموزشگاهها، سایت های ارائه تخفیف و سایت های حوزه کودک و … در زمینه کودک ارائه می دهند را جمع آوری کرده به شکل خاصی در اختیار والدین قرار می دهد.

با استفاده از خدمات ما شما می توانید رویدادهای خود را بشکل آسان و سریع و رایگان به اطلاع والدین برسانید.

 

تمامی فعالیت تیم ما هم برای برگزار کننده و هم برای والدین کاملا رایگان می باشد.

نظر شما

این سایت اهدافی را دارد و سرویس هایی را در حال تست، پیاده سازی و یا بررسی دارد. نظر شما هم در اصلاح سرویس های موجود و همچنین انتخاب سرویس بعدی، برای ما بسیار مهم می باشد.

 

برای کمک به کودکمان نظراتمان را به اشتراک بگذاریم

 

مکان ها و سایت هایی که هم اکنون رویدادهای آنها در سایت معرفی میشوند